Michał Bachulski Drako
Michał Bachulski Drako logo Menu

Fotograf na ślub - Fotografia ślubna Nowy Sącz i okolice

fotograf ślubny nowy sącz i okolice

Fotografia ślubna odbiciem szczęścia i miłości Młodej Pary

Do swojej pracy podchodzę z wielką pasją. Pracuję w okolicach miejscowości takich, jak Nowy Sącz i chętnie uwiecznię wyjątkowe chwile Waszego dnia zaślubin. Jako profesjonalny fotograf ślubny zajmuję się wykonywaniem zdjęć już od wielu lat. Mimo to nieustannie udoskonalam swój warsztat, pracuję nad wrażliwością oraz smakiem. Fotografia ślubna to moja praca, ale i pasja. Sprawdźcie portfolio i poznajcie moje prace.

Planujesz ślub w mieście Nowy Sącz? Fotograf dojedzie na ślub i wesele, by uwiecznić wyjątkowe chwile

Macie ustalony termin ślubu? Spodobały Wam się moje prace? Teraz pozostaje tylko zadzwonić i omówić szczegóły! Jestem otwarty na każdą współpracę – niezależnie od tego, czy miastem Waszych zaślubin będzie Nowy Sącz, okolice lub dalej położone miejscowości – jako profesjonalny fotograf na ślub jestem gotowy dojechać i wykonać dla Was reportaż. A może planujecie pobrać się zagranicą? Nie ma problemu! Będę Wam towarzyszył w tym wyjątkowym dniu bez względu na odległość! Nie zamykam się również na Wasze propozycje dotyczące sesji plenerowej. Możemy pojechać w góry, nad morze lub poza granicę naszego kraju. Taka wyprawa będzie nie tylko dla Was ciekawym doświadczeniem, ale i dla mnie inspirującym przeżyciem, które pozwoli na wydobycie jeszcze piękniejszej aury emanującej z Waszych zdjęć.

fotografia ślubna nowy sącz

Ceremonia i wesele w mieście Nowy Sącz – fotografia ślubna najwyższej jakości

Wierzę, że fotografia ślubna powinna utrwalić na lata piękne i wyjątkowe chwile. Zdjęcia, które wykonuje są realnym i naturalnym odzwierciedleniem danego momentu. Nie ma sztuczności, ani udawania. Wszystkie emocje, malujące się na twarzach Pary Młodej i gości weselnych, są jak najbardziej autentyczne.

Nowy Sącz i okolice – dobry fotograf ślubny do dyspozycji

W mojej ofercie znajdziecie reportaże ślubne, czyli fotografie z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej oraz zabawy weselnej. Jako profesjonalny fotograf towarzyszę Wam od początku przygotowań, dojeżdżam na ślub oraz zabawę weselną i jestem z wami do około 1 w nocy, czyli do oczepin i podziękowań dla rodziców. Moje usługi zawierają również sesję plenerową , na którą zazwyczaj umawiamy się kilka dni po zaślubinach. Zainteresowała Cię moja oferta? Przejrzałeś już zdjęcia znajdujące się w moim portfolio? Zachęcam do kontaktu!

Napisz do mnie Zadzwoń +48 782 00 17 17

Fotografia ślubna w plenerze Nowy Sącz

Fotografia ślubna w plenerze Nowy Sącz

Wykonam fotografie ślubną w plenerze na terenie Nowego Sącza. Do każdej pary podchodzę indywidualnie i wydobywam to co najlepsze. Zapraszam!

Zobacz więcej
© Copyright 2019 - Michał Bachulski Drako | Wykonanie SpaceDEV strony internetowe
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...