Michał Bachulski Drako
Michał Bachulski Drako logo Menu

Fotografia ślubna: Kraków, Zakopane, Nowy Sącz

Cześć! Mam na imię Michał i witam Was w moim zaczarowanym świecie fotografii ślubnej. Miłość unosząca się w powietrzu, łzy wzruszenia i sporo uśmiechów – tymi pięknymi momentami malowane są moje fotografie. Zdjęcia ślubne, które dla Was wykonuję to dla mnie magia chwil. Jeżeli szukacie dobrego fotografa z Krakowa, naprawdę warto zgłosić się do mnie. Pracuję na terenie całej Polski.

Reportaż ślubny

Styl, w jakim fotografuję to reportaż ślubny – naturalny, prawdziwy i bez reżyserii. Jeśli szukacie profesjonalisty, który wykona dla Was zdjęcia ukazujące piękno łączącego Was uczucia, to zapraszam dalej do mojego magicznego świata fotografii. Oferta, którą chcę zaprezentować, została przygotowana specjalnie dla Was. Jestem doświadczonym fotografem ślubnym, który szlifuje swoje umiejętności podczas różnorodnych sesji ślubnych wykonywanych zarówno w Krakowie, jak i innych częściach Polski oraz za granicą. Aparat jest moim przyjacielem, jest ze mna kazdego dnia i pozwala mi dokumentować to, co mnie otacza: piękne widoki, wspaniałe chwile, ciekawych ludzi, warte uwagi zdarzenia. Fotografowanie codzienności to trening dla mojej spostrzegawczości i umiejętności kreowania kadru. Dzięki temu potrafię wychwycić najpiękniejsze momenty w dniu Waszego ślubu, a także podczas sesji plenerowej. Najcudowniejsze fotografie ślubne to te, na których goszczą Wasze szczere uśmiechy, radość i miłość.

Oferta fotografii ślubnej – Kraków oraz inne regiony Polski

Oferta fotografii ślubnej jest zawsze indywidualnie dopasowana do Waszych oczekiwań. Zazwyczaj reportaż rozpoczynam od fotografowania przygotowań, kiedy to dokładacie wszelkich starań, aby w tym ważnym dniu wyglądać olśniewająco i móc zaskoczyć swoją Drugą Połowę. Dokumentowanie dnia ślubu najczęściej finalizuję około północy, po sfotografowaniu wszystkich najważniejszych elementów wesela tj.: pierwszego tańca, przemowy, zabawy, krojenia tortu oraz oczepin. Zarówno w trakcie przygotowań, samej ceremonii ślubnej, jak i wesela wykonuję zdjęcia ślubne, zwracając szczególną uwagę na emocje: Wasze i Waszych gości. Jestem profesjonalnym fotografem ślubnym, w związku z tym ważne są dla mnie detale, które zawsze staram się uchwycić. Dzięki temu fotografie są wyjątkowe i niejednokrotnie zaskakują Państwa Młodych. Pracuję nie tylko w Krakowie w okolicach, ale również innych częściach Polski.

Plener (w dniu ślubu) oraz reportaż ślubny wykonuję w cenie 3000 zł – jest to pakiet podstawowy. Sesja zdjęciowa z rodzicami, rodzeństwem, druhnami, świadkami i Waszymi gośćmi to niewątpliwie wspaniała pamiątka. Najczęściej sesja ta wykonywana jest w sali weselnej lub w plenerze (jeśli warunki na to pozwalają) i trwa do 30 min, tak, aby nie zaburzać zabawy weselnej. Każdy ślub i każde wesele są inne, dlatego specjalnie z myślą o Was nie limituje liczby wykonanych fotografii ślubnych. Niezależnie od tego czy sesja odbywa się w Krakowie, Nowym Sączu czy innym miejscu w Polsce, Para Młoda otrzymuje nawet około 500 zdjęć w formie reportażu ślubnego wraz z sesją plenerową, organizowaną w dniu ślubu. Wykonane zdjęcia poddane są selekcji oraz obróbce graficznej. Spośród przygotowanych fotografii wybieranych jest zazwyczaj 60-80 ujęć, które trafia do specjalnie zaprojektowanej dla Was fotoksięgi. To wystarczająca liczba, aby w pełni opowiedzieć Waszą ślubną historię. Fotoksięga ma 30 stron w formacie 25x25cm i jest uzupełnieniem całości reportażu ślubnego. Wy decydujecie o wyborze okładki spośród dostępnych wzorów.

Pozostałe zdjęcia ślubne dostarczane są w formie galerii internetowej oraz na 4 personalizowanych płytach dvd dla Was i Waszych rodziców. Dodatkowo przygotowuję prezentację multimedialną ze zdjęć wykorzystanych między innymi do fotoksięgi. Wszystkie zdjęcia ślubne oddawane są w pełnej rozdzielczości – tj. przygotowane do wydruków (bez logotypów). Całość materiału po obróbce przechowywana jest na dysku twardym. O bezpieczeństwo zapisu Waszych zdjęć dbają macierze dyskowe oraz kopie bezpieczeństwa, które są wykonywane już w trakcie trwania ślubu i wesela. Wykonane fotografie ślubne zapisywane są równolegle na dwóch kartach pamięci w formie negatywu cyfrowego. Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo i ogranicza możliwość utraty jakichkolwiek zdjęć. Jako profesjonalny fotograf ślubny pracujący m.in. w Krakowie, Zakopanem i Nowym Sączu, fotografuję z wykorzystaniem dwóch aparatów wraz z zestawem jasnych obiektywów, co pozwala na pracę w miejscach, gdzie ilość światła jest znacznie ograniczona. Dodatkowo zawsze posiadam zapasowy aparat jako backup. Do uzyskania efektu tzw. "sceny", stosuję od 4 do 8 lamp błyskowych, które potęgują wrażenie trójwymiarowości oraz dynamiki, szczególnie podczas tańca i zabaw weselnych. W czasie sesji i reportażu ślubnego staram się nie ingerować w przebieg wydarzeń. Nic nie wygląda tak dobrze na fotografii, jak naturalne kadry, Wasze pełne miłości uśmiechy i pozy. Z mojej strony możecie liczyć na swobodną atmosferę współpracy i masę pozytywnej energii. Poznajmy się! Idealnym pomysłem na rozpoczęcie naszej współpracy jest wykonanie sesji narzeczeńskiej. Wyjdziemy na wspólny spacer, napijemy się dobrej kawy i porozmawiamy o wszystkim, co jest dla Was istotne. A ja? Chętnie podzielę się z Wami moim kilkuletnim doświadczeniem w fotografii ślubnej i doradzę w razie potrzeby. Pracuję na terenie Krakowa, a także w pozostałych częściach Polski. Sesja narzeczeńska to również możliwość, aby przygotować wspaniałą pamiątkę w postaci fotoksięgi dla rodziców, którą otrzymają jako oryginalny prezent od Pary Młodej.

Plener w dniu ślubu – m.in. Kraków, Zakopane i Nowy Sącz

Plener ślubny w dniu ceremonii trwa około 30 minut. Ten czas w zupełności wystarczy, aby wykonać portrety ślubne Pary Młodej wraz z gośćmi. Z kolei plener ślubnyw innym dniu, pozwala na wybór dowolnej lokalizacji nie tylko w Krakowie i okolicy, ale również na terenie całego kraju lub za granicą i stwarza niesamowite możliwości. Efektem takiego pleneru jest około 40 fotografii, które obejmują zarówno portrety małżonków oraz dynamiczne sceny. Wykonuję także plenery ślubne nocą. Plener to przede wszystkim ukazanie uczucia, jakie Was łączy i spontaniczność chwili. Jeśli moja opowieść o świecie fotografii ślubnej spodobała się Wam i podjęliście decyzje o chęci współpracy, to zapraszam do kontaktu – mailowo lub telefonicznie.

Rezerwacja terminu ślubu

Przede wszystkim sprawdzę, czy w wybranym przez Was terminie jestem dostępny. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku w wysokości 30% wybranej oferty. Pozostałe rozliczenie następuje najpóźniej w dniu ślubu. Czas oczekiwania na fotografie ślubne to około 60 dni. Po około miesiącu otrzymacie slideshow z fotografiami wybranymi do fotoksięgi. Zaprojektowanie fotoksięgi i jej wydruk będą zwieńczeniem efektów naszej współpracy. Przed drukiem projekt fotoksięgi zawsze czeka na akceptację z Waszej strony. Serdecznie dziękuję za poświęcony czas. Myślę, że szczegółowy opis, który dla Was przygotowałem, pomógł Wam w podjęciu decyzji o wyborze fotografa ślubnego. Po więcej informacji dotyczących mojej pracy zawodowej zapraszam do działu "O mnie". W razie pytań zawsze chętnie pomogę, a jeśli zdarzy się, że nie będę mógł zaoferować wolnego terminu, to polecę zaufanych kolegów po fachu. Nie czekajcie zatem, terminy szybko znikają, a ja pomimo szczerych chęci nie jestem w stanie pojawić się na każdym weselu, na które jestem przez Was zapraszamy.

Ślub w stylu rustykalnym, glamour, klasycznym, a może nowoczesnym? W Krakowie lub w innej części Polski? Każdy pakiet dostosuję do Waszych potrzeb.

Czas przed ślubem warto wykorzystać na wykonanie niezapomnianej sesji narzeczeńskiej. Możemy stworzyć z niej wspaniały album dla rodziców, ale również potraktować ją jako preludium do ślubu. Pary najczęściej decydują się na reportaż ślubny, ponieważ to właśnie on w pełni oddaje klimat i atmosferę przygotowań – opowiada spójną historię od początku do końca. Wszystkie fotografie ślubne poddawane są edycji koloru, kontrastu i nasycenia. Całość opakowuję w indywidualnie zaprojektowane pudełka z wizerunkiem Młodej Pary. Aby uchwycić każdy istotny moment tego niepowtarzalnego dnia, jestem do Waszych dyspozycji już od przygotowań u fryzjera i wizażystki, aż do końca, czyli do tak zwanych oczepin.

Istotnym elementem jest również plener ślubny, który jest zwieńczeniem całej uroczystości. Możemy go wykonać w dowolnym momencie – kilka dni później lub od razu po ślubie. Warto skorzystać z usług dobrego i profesjonalnego fotografa ślubnego. Kraków, Zakopane, Nowy Sącz i okolice oraz pozostałe części kraju to obszar mojej działalności.

Napisz do mnie Zadzwoń +48 782 00 17 17

Fotografia ślubna Kraków i okolice

Fotografia ślubna Kraków i okolice

Szukasz fotografa na ślub w Krakowie i okolicach? Zajmuję się profesjonalną fotografią ślubną. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

Zobacz więcej
Fotografia ślubna Nowy Sącz i okolice

Fotografia ślubna Nowy Sącz i okolice

Jestem profesjonalnym fotografem ślubny. Wykonywane przeze mnie zdjęcia ślubne to doskonała pamiątka. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

Zobacz więcej
Fotografia ślubna Nowy Targ i okolice

Fotografia ślubna Nowy Targ i okolice

Profesjonalny fotograf na ślub w Nowym Targu i okolicach. Przepiękne fotografie z Twojego ślubu. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

Zobacz więcej
Cennik

Cennik

Sprawdź jaki jest cennik na poszczególne rodzaje fotografii ślubnych. Gwarantuje zdjęcia pełne emocji. Zapraszam Fotograf ślubny Michał Bachulski.

Zobacz więcej
© Copyright 2019 - Michał Bachulski Drako | Wykonanie SpaceDEV strony internetowe
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...