Michał Bachulski Drako
Michał Bachulski Drako logo Menu

Fotograf na ślub - Fotografia ślubna Kraków i okolice

fotograf ślubny kraków i okolice

Piękne reportaże ślubne na terenie zabytkowego miasta

Wyobraźcie sobie ślub jak z bajki w pięknym i magicznym mieście Kraków, które odznacza się bogatą historią i przepięknymi zabytkami. Jest to możliwe! Jako profesjonalny fotograf ślubny uwiecznię najpiękniejsze chwile z Waszego wesela, którego charakter podkreśli niezwykłe otoczenie.

Fotograf na ślub uwieczni najpiękniejsze chwile z Waszego wesela w mieście Kraków

Wasz wielki dzień odbędzie się w jednym z najbardziej wyjątkowych miast w Polsce, dlatego warto wykorzystać piękną aurę miasta Kraków, a także poznać jego okolice, które będą jedną z części opowieści o Waszym najpiękniejszym dniu w życiu. Zanim rozpocznie się ślub, a na wesele przybędą już wszyscy goście, jako profesjonalny fotograf chciałbym, abyśmy wspólnie ustalili zarys reportażu ślubnego. Już na pierwszym spotkaniu opowiecie mi, gdzie odbędzie się ceremonia zaślubin oraz którą salę wybraliście na zabawę weselną. Zgodnie z charakterem miejsca oraz stylem Waszego wesela wypracujemy jedną wizję, która będzie spełniała Wasze oczekiwania. Każdorazowo, jeśli ślub ma miejsce w jednym z piękniejszych miejsc w Krakowie, staram wykorzystać się wyjątkowe otoczenie, które stanie się jednym z elementów Waszej opowieści.

fotografia ślubna kraków

Niezwykła fotografia ślubna w mieście Kraków

Moja praca to moja pasja, pełna nowych doświadczeń, ale też ogromnej odpowiedzialności. To na zdjęcia mojego autorstwa będą patrzeć Wasze dzieci i wnuki, ale przede wszystkim będziecie patrzeć Wy – Nowożeńcy! Dlatego tak ważne dla mnie jest, aby wszystko było idealne! Fotografia ślubna będzie składała się z kilku elementów – reportażu, portretu oraz mini sesji na tle miasta.

Będę towarzyszył Wam od przygotowań w domu Pana Młodego i Pani Młodej, poprzez drogę do kościoła, uroczystość, aż po zabawę weselną. Jako cichy towarzysz postaram się uchwycić najbardziej wzruszające momenty. Dodatkowo wykonam zdjęcia portretowe Panny Młodej i Pana Młodego. Zazwyczaj dzieje się to pod koniec przygotowań, kiedy już piękni, przyszli Nowożeńcy mają jeszcze chwilę wytchnienia przed gorącą nocą pełną wrażeń i emocji. Podczas drogi oraz ceremonii ślubnej staram się również oddać klimat pięknego Krakowa, który stanie się znakiem rozpoznawalnym Waszych zdjęć ślubnych.

Fotograf ślubny dostępny w mieście Kraków. Dojazd na miejsce i w okolice

Zainteresowała Was moja propozycja współpracy? Jako fotograf z dużym doświadczeniem, działam najaktywniej w mieście Kraków i nie tylko! Możliwy jest również dojazd w okolice – nieduże odległości nie będą dodatkowo wyceniane. Zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia portfolio!

Napisz do mnie Zadzwoń +48 782 00 17 17

Sesja ślubna - zdjęcia ślubne Kraków

Sesja ślubna - zdjęcia ślubne Kraków

Profesjonalna sesja ślubna to moja specjalność. Wykonam przepiękne zdjęcia ślubne. Kraków to miasto na terenie którego działam. Zapraszam do kontaktu!

Zobacz więcej
Fotografia ślubna w plenerze Kraków

Fotografia ślubna w plenerze Kraków

Fotografia ślubna w plenerze to doskonały pomysł na przepiękne zdjęcia z Twojego ślubu. Działam na terenie Krakowa. Zapraszam do kontaktu!

Zobacz więcej
© Copyright 2019 - Michał Bachulski Drako | Wykonanie SpaceDEV strony internetowe
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...