Michał Bachulski Drako
Michał Bachulski Drako logo Menu

Profesjonalny fotograf ślubny – Kraków, Nowy Sącz

Bachulski Michał

Fotografią ślubną zajmuję się od kilkunastu lat. Uważam ją za niezwykłą gałąź sztuki, dzięki której, chociaż na kilka chwil, możemy zatrzymać czas. Wykonując zdjęcia, staram się o ich jak najwyższą jakość, a także dbam o to, by spełnić indywidualne oczekiwania moich Klientów. Zarówno w życiu, jak i w pracy kieruję się dewizą “sky is the limit”, dlatego chętnie podejmę się realizacji skomplikowanych zleceń, które będą dla mnie wyzwaniem. Jeśli marzycie o sesji ślubnej w Neapolu, Pradze czy romantycznym Paryżu – pomogę Wam w jej organizacji. Pragniecie być sfotografowani o północy, nad brzegiem Bałtyku? Nie ma najmniejszego problemu. To właśnie, dzięki takim zdjęciom ślubnym wciąż udoskonalam swój warsztat i powiększam zaplecze sprzętowe. Fotografia ślubna nie musi się ograniczać do kilku banalnych zdjęć, razem odkryjemy ją na nowo!

Fotograf, dla którego detale grają główną rolę – Kraków, Nowy Sącz

W mojej pracy zwracam uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół, ponieważ to właśnie dbałość o detale decyduje o tym, czy dane ujęcie okaże się magiczne. Troszczę się o odpowiedni plener ślubny, światło, charakteryzację, a przy procesie obróbki o elementy graficzne. Takie podejście gwarantuje, że efekt naszych starań w postaci serii zdjęć ślubnych będzie fantastyczny. Co ważne, jestem członkiem Zrzeszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych, zdjęcia wykonywane przeze mnie można było zobaczyć na włoskiej wystawie odbywającej się w ramach Festival Nazionale della Culture 2013 w Pizie. W 2016 roku współpracowałem z organizatorami konkursu Miss World Poland 2016, a także z Kają Klimkiewicz, która we wspomnianym konkursie zwyciężyła. Publikowałem m.in. w magazynach Świat Kobiety, Gazeta Krakowska, Les Echos de Pologne, Kurier Nowotarski oraz na portalach Podhale24, MałopolskaOnline czy PARA Fashion – Biuro Miss Polonia. Dwukrotnie zostałem wyróżniony przez blog ślubny ZankYou jako najlepszy fotograf ślubny na Podhalu. Jeśli więc marzysz o sesji ślubnej, narzeczeńskiej bądź reportażu ślubnym na najwyższym poziomie – skontaktuj się ze mną. Działam na terenie Krakowa, Nowego Sącza oraz pozostałych miejscowości w kraju i za granicą.

Wystawy

Publikacje

Świat Kobiety, PLN Design, DomoSfera, Tygodnik Podhalański, Gazeta Krakowska, Les Echos de Pologne, Kurier Nowotarski, Podhale24, Gorce24, Chrzanowski24, MałopolskaOnline, Akademia KasperskyLab, Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, Senator Stanisław Hodorowicz, Zespół Szkół nr 1 w Nowym Targu, PARA Fashion - Biuro Miss Polonia, Miss World Poland.

Napisz do mnie Zadzwoń +48 782 00 17 17

© Copyright 2019 - Michał Bachulski Drako | Wykonanie SpaceDEV strony internetowe
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...