Michał Bachulski Drako
Michał Bachulski Drako logo Menu

Fotograf na ślub - Fotografia ślubna Nowy Targ i okolice

fotografia ślubna nowy targ

Piękny ślub w jeszcze piękniejszym mieście

Zastanawiacie się, jak pracuje fotograf ślubny? Jesteście z miasta Nowy Targ i planujecie się pobrać? Napiszcie do mnie i poznajcie szczegóły współpracy. Możemy się również spotkać na terenie Waszego miejsca zamieszkania, by ustalić wspólną wizję reportażu ślubnego.

Odpowiedni fotograf na ślub? Szukaj w mieście Nowy Targ!

Jednym z obszarów, w których intensywnie działam jest małopolska. To tam wykonuję najczęściej reportaże ślubne oraz plenery. Jeśli nie wybraliście jeszcze osoby na ślub, która przygotuje dla Was najpiękniejszą pamiątkę, napiszcie do mnie! Jako profesjonalny fotograf ślubny dojeżdżam do miasta Nowy Targi i w okolice. Wszystko po to, by sprostać Waszym wymaganiom, ale też dlatego, że to zazwyczaj na podmiejskich terenach są najpiękniejsze miejsca, gdzie można Was sfotografować!

Do swojej pracy podchodzę z wyjątkowym zaangażowaniem. Dlatego każde ze zdjęć, które składam na Wasze ręce, jest starannie wyselekcjonowane oraz dopieszczone. Dzięki temu otrzymujecie pięknie oprawiony, wyjątkowy album fotograficzny ze zdjęciami z najważniejszego dniu w Waszym życiu – dniu Waszego ślubu!

fotograf ślubny nowy targ i okolice

Wyjątkowa fotografia ślubna w mieście Nowy Targ i nie tylko. Dojeżdżam również w okolice

Podczas mojej pracy naturalnie skupiam się najbardziej na Parze Młodej. To Wy jesteście dla mnie najważniejsi, Wasz komfort i zadowolenie. Fotografia ślubna to również goście, zabawa weselna, ale również detale - ubioru, wystroju sali. Mam świadomość tego, że każdy szczegół jest starannie przez Was dobrany. Często nad całością pracujecie nie tylko Wy, ale również specjaliści, pomagający w spójnej i sprawnej organizacji przyjęcia. Uwiecznienie tych elementów to nie tylko szacunek dla Waszej pracy, ale również odzwierciedlenie Was, Waszego gustu i temperamentu.

Profesjonalny fotograf ślubny - Nowy Targ

Do każdej Pary podchodzę indywidualnie, ponieważ każdy z Was jest wyjątkowy i inny. Jako dobry fotograf zawsze staram się wydobyć Waszą odrębność i wyjątkowość. Dodatkowo samodzielnie dojeżdżam na ślub i wesele, nawet jeśli jest poza miastem Nowy Targ, w jego okolicach. Towarzyszę Wam podczas całej ceremonii i zabawy, ale nie ingeruję. Zależy mi bowiem, aby zdjęcia były naturalne i piękne. Ważne jest dla mnie, aby goście oglądający album również dostrzegli siebie na fotografiach i byli z nich zadowoleni. Dlatego dokładam wszelkiej staranności, by każda osoba, będąca na weselu wyszła na zdjęciach korzystnie. Sprawdź efekt końcowy moich prac, przechodząc do zakładki portfolio.

Napisz do mnie Zadzwoń +48 782 00 17 17

Fotografia ślubna w plenerze Nowy Targ

Fotografia ślubna w plenerze Nowy Targ

Profesjonalna fotografia ślubna w plenerze na terenie Nowego Targu. Zapewniam przepiękne zdjęcia pełne emocji. Zapraszam do kontaktu.

Zobacz więcej
© Copyright 2019 - Michał Bachulski Drako | Wykonanie SpaceDEV strony internetowe
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...