Michał Bachulski Drako
Michał Bachulski Drako logo Menu

Fotografia ślubna w plenerze - Nowy Sącz

fotografia ślubna w plenerze nowy sącz

Piękne miejsca na sesje plenerową

Nie macie pomysłu na miejsce, gdzie moglibyście wykonać sesję plenerową? Napiszcie do mnie, a podpowiem Wam, jakie romantyczne uliczki znajdziecie w mieście Nowy Sącz. Parki, skwery, zabytki i dworki – wszystko to uświetni Wasze zdjęcia w plenerze. Ale pamiętajcie, że fotografia ślubna to przede wszystkim Wy – Państwo Młodzi.

Piękna fotografia ślubna w plenerze na terenie miasta Nowy Sącz

Często szukamy, wyjeżdżamy z dala od miejsca zamieszkania, uważamy, że wszędzie jest piękniej niż u nas. A jakby tak jeszcze raz przejść się tymi uliczkami, którymi chodzimy codziennie i znaleźć wyjątkowe detale? Lub zboczyć odrobinę ze ścieżki i przełamać rutynę? Może właśnie tam kryje się coś wyjątkowego? A może wyjątkowe jest to, że bywamy tam często, a codzienna uliczka to część nas?

Jeśli nie macie pomysłu na to, gdzie chcielibyście wybrać się na sesję ślubną w mieście Nowy Sącz, skontaktujcie się ze mną. Opowiedzcie o sobie, a ja sprawię, że fotografia ślubna w codziennym plenerze stanie się wyjątkowa. Wydobędę szczegóły, które podkreślą Wasz charakter oraz to, kim jesteście. Sprawię, że pierwszoplanową rolę zagra Wasza miłość, a miejsce, w którym odbędzie się sesja, stanie się idealnym dopełnieniem klimatu.

plener nowy sącz

Nowożeńcy na wyjątkowej fotografii ślubnej w plenerze w Nowym Sączu

Macie swój wyjątkowy pomysł na sesje plenerową? Podzielcie się nim! Na pewno sprostam Waszym wymaganiom, a moje umiejętności i wieloletnie doświadczenie pozwolą w pełni zrealizować Waszą wizję. Miasto Nowy Sącz ma dużo urokliwych skwerków i uliczek. Jeśli jednak fotografia w plenerze to dla Was synonim ciekawego pomysłu, nie zaś interesującego miejsca, to oprowadzę Was po zupełnie nowych ścieżkach, z dala od codziennego zgiełku.

To pozwoli Wam się zrelaksować i wykorzystać wszystkie przygotowane przez siebie rekwizyty do sesji, a mnie w pełni oddać Waszą miłość i wspaniałe relacje między Wami.

Napisz do mnie Zadzwoń +48 782 00 17 17

© Copyright 2019 - Michał Bachulski Drako | Wykonanie SpaceDEV strony internetowe
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...