Michał Bachulski Drako
Michał Bachulski Drako logo Menu

Wedding destination photography Amalfi Italy

Amalfi Coast - magic & beautifull place for wedding photos. Look at K&A wedding and photosession in Napoli. Karolina i Antonello od początku urzekli mnie swoim luźnym podejściem do ceremonii, a jednocześnie niewymuszoną, bijącą od nich elegancją. O ślubie i weselu w rodzinnym mieście Pana Młodego – Neapolu - marzyli od zawsze.

Reportaż rozpoczęliśmy od fotografowania przygotowań Karoliny i Antonella w domu, z którego roztacza się obłędny widok na wyspę Capri i posiadłość Sophii Loren. Stylowe wnętrza, rodzinna atmosfera, wzruszająca ceremonia i wyjątkowe włoskie podejście – to wszystko stworzyło dzień, który będą pamiętać do końca życia.

Po ceremonii udaliśmy się razem na krótką sesję fotograficzną, żeby oddać niezwykłą atmosferę tego dnia. Goście w tym samym czasie mieli możliwość poznania siebie nawzajem podczas „cocktail hour” w nadmorskiej restauracji.

Całość przyjęcia została utrzymana w barwach czerwieni i bieli. Goście w kilka chwil niesłychanie zbliżyli się do siebie i rozpoczęła się zabawa, która trwała jeszcze długo po pokazie fajerwerków. Zostaliśmy razem do końca przyjęcia, utrwalając we wspomnieniach i na fotografiach włosko-polski tygiel kulturowy, który zagrał ze sobą w magiczny, wyjątkowy sposób.

Powrót do galerii

© Copyright 2019 - Michał Bachulski Drako | Wykonanie SpaceDEV strony internetowe
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...