Michał Bachulski Drako
Michał Bachulski Drako logo Menu

Fotografia ślubna w plenerze - Kraków

fotografia ślubna w plenerze kraków

Piękne zdjęcia Młodej Pary w wyjątkowym otoczeniu

Czy wiecie, że Kraków to jedne z najczęściej wybieranych miejsc do wykonywania sesji ślubnej? To piękne miasto kusi Nowożeńców swoim urokiem i romantycznym klimatem. Fotografia ślubna w plenerze to cudowne dopełnienie reportażu ślubnego. Dlatego – stwórzcie sobie piękną pamiątkę! Zdecydujcie się na sesję ślubną w Krakowie!

Kraków miastem zakochanych. Fotografia ślubna w miejskim plenerze

Jeśli pobieracie się w podwawelskim grodzie, to macie naprawdę dużo szczęścia. Kraków obfituje w piękne miejsca, które idealnie nadają się na plener ślubny. Zabytki, parki, romantyczne uliczki, zdjęcia z panoramą Krakowa w tle – to wszystko sprawi, że Wasza fotografia ślubna będzie wyjątkowa. Zanim jednak wyruszymy w miasto, warto ustalić, gdzie dokładnie się wybierzemy. Konkretny cel wyprawy oraz miejsce znacznie ułatwią nam pracę. Pamiętajcie, że sama sesja ślubna jest dość męcząca dla Młodej Pary. Dodatkowa, bezcelowa podróż może być nie tylko uciążliwa, ale również stresująca.

plener kraków

Znajdź wyjątkowe miejsce w Krakowie na fotografię ślubną w plenerze

Nie macie pomysłu, gdzie chcielibyście odbyć sesję plenerową? Nie martwcie się! Fotografia w plenerze to moja ulubiona część pracy, a Kraków to jedno z dobrze znanych mi miast! Dlatego chętnie zasugeruję Wam kilka miejsc, gdzie możemy wykonać piękne zdjęcia. Wyjątkowe otoczenie plus idealne światło, a w tym wszystkim Wy – młodzi i zakochani – to przepis na prawdziwie udane fotografie!

Pamiętajcie, że podczas każdej sesji służę Wam pomocą. Podpowiadam nie tylko, gdzie możemy wykonać zdjęcia plenerowe, ale również pomagam Młodej Parze odpowiednio się ustawić, by fotografie były piękne. Jednocześnie stawiam na naturalność i Waszą spontaniczność. Po udanej zabawie weselnej będziemy znać się na tyle, że nie poczujecie już stresu czy skrępowania. Dlatego wierzę, że mój profesjonalizm w połączeniu z Waszą charyzmą będzie podstawą do przepięknej sesji plenerowej.

Napisz do mnie Zadzwoń +48 782 00 17 17

© Copyright 2019 - Michał Bachulski Drako | Wykonanie SpaceDEV strony internetowe
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...