Plener ślubny Włochy – Sirmione

Początek maja to czas bardzo intensywny jeśli chodzi o plenery ślubne. Aneta i Jakub zaplanowali swój plener ślubny we Włoszech w miejscowości Sirmione nad jeziorem Garda. Bilety kupione, hotel czeka nic tylko wsiąść w samolot i dotrzeć na miejsce. Życie fotografa ślubnego pracującego za granicą było by nudne gdyby nie przygody jakie dzieją się w trakcie pracy. Tym razem podczas lotu nad Bergamo – naszym docelowym lotniskiem rozpętała się burza i wylądowaliśmy w Bolonii skąd autobusem wróciliśmy do Bergamo. Kiedy dotarliśmy do Sirmione do hotelu położonego nad samym brzegiem jeziora Garda bo małym odpoczynku wyruszyliśmy na ślubną sesję plenerową we Włoszech.

Pogoda dopisywała od samego rana a uśmiech towarzyszył Anecie i Jakubowi. Poznawanie nowych miejsc jest naprawdę fascynujące a Włoska architektura jest niepowtarzalna. Wąskie klimatyczne uliczki, ściany porośnięte bluszczem i słońce – czego chcieć więcej ? Dzień był naprawdę intensywny, Zakochani dzielnie znosili wysoką temperaturę i spacer wąskimi uliczkami. Wśród przebywających w Sirmione turystów wzbudzaliśmy spore zainteresowanie.

Punktem kulminacyjnym były zdjęcia ślubne wykonane nad brzegiem jeziora Garda, znad gór zbliżała się burza co potęgowało klimat zdjęć. Wiatr był naszym wielkim sprzymierzeńcem i pozwalał na wielką dowolność rozwiewając włosy i suknię Panny Młodej.

Podsumowując plener ślubny Włochy trwał w sumie 3 dni – decydując się na sesja ślubna za granicą nie potrzebujemy tygodnia lub więcej urlopu. Połączenia lotnicze są tak częste i tak tanie że wystarczy zaledwie kilka dni aby spełnić swoje marzenie o sesji poślubnej. Zapraszam do obejrzenia tego niesamowitego materiału.

plener-slubny-wlochy-sirmione-024plener-slubny-wlochy-sirmione-001 plener-slubny-wlochy-sirmione-002 plener-slubny-wlochy-sirmione-003 plener-slubny-wlochy-sirmione-004 plener-slubny-wlochy-sirmione-005 plener-slubny-wlochy-sirmione-006 plener-slubny-wlochy-sirmione-007 plener-slubny-wlochy-sirmione-008 plener-slubny-wlochy-sirmione-009 plener-slubny-wlochy-sirmione-010 plener-slubny-wlochy-sirmione-011 plener-slubny-wlochy-sirmione-012 plener-slubny-wlochy-sirmione-013 plener-slubny-wlochy-sirmione-014 plener-slubny-wlochy-sirmione-015 plener-slubny-wlochy-sirmione-016 plener-slubny-wlochy-sirmione-017 plener-slubny-wlochy-sirmione-018 plener-slubny-wlochy-sirmione-019 plener-slubny-wlochy-sirmione-020 plener-slubny-wlochy-sirmione-021 plener-slubny-wlochy-sirmione-022 plener-slubny-wlochy-sirmione-023 plener-slubny-wlochy-sirmione-025 plener-slubny-wlochy-sirmione-026