Michał Bachulski Drako
Michał Bachulski Drako logo Menu

Fotografia ślubna w plenerze - Nowy Targ

fotografia ślubna w plenerze nowy targ

Zdjęcia plenerowe to celebracja uczuć Nowożeńców

Aparat to tylko narzędzie. Prawdziwe emocje są w Was, a wspaniałe relacje między Wami oddaje fotografia ślubna w plenerze. Nieważne, czy w mieście Nowy Targ, czy w innej miejscowości w małopolsce – ważne, że celebrujecie wspólnie spędzony czas, a efektem tego są piękne zdjęcia.

Fotografia ślubna w plenerze – nowatorskie pomysły w mieście Nowy Targ

Przed Wami sesja ślubna, ale nie wiecie, jak się do niej przygotować? Nie macie też pomysłu na miejsce, w którym mogłaby się odbyć? Skontaktujcie się ze mną, a podpowiem Wam, jakie miejsce podkreśli charakter zdjęć z Wami w roli głównej! Znam bardzo dobrze miasto Nowy Targ, a fotografia w plenerze to moja specjalizacja!

W zależności od Waszych preferencji, sesja ślubna plenerowa może odbyć się na miejscu lub w pewnej odległości od Waszego miejsca zamieszkania. Jestem elastyczny i dostosowuje się koncepcji i propozycji Nowożeńców. Jeśli macie nowatorski pomysł, który chcecie zrealizować – chętnie go poznam i określę, czy jestem w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Wierzę jednak, że moje wieloletnie doświadczenie i pasja do tego, co robię, pozwolą zrealizować nawet najbardziej spontaniczne i ciekawe pomysły!

plener nowy targ

Jak dobrze przygotować się do fotografii ślubnej w plenerze? Wybieramy się do Nowego Targu!

Jeśli zdecydujecie się na sesję w miejscu swojego zamieszkania wystarczy, że umówimy się we wcześniej ustalonym miejscu. Fotografia ślubna to przede wszystkim spontaniczność! Waszym zadaniem jest dobrze wyglądać, moim poprowadzić Was tak, byście poczuli się swobodnie przed obiektywem. Aparat lubi nawet te nieśmiałe osoby, dlatego nie musicie być zawodowymi modelami, by dobrze wyjść na zdjęciach. To moim zadaniem jest wydobycie Waszego piękna na fotografiach, które będą towarzyszyły Wam przez lata.

Skontaktuj się i poznaj mnie oraz mój styl pracy! Zapraszam również do mojego portfolio.

Napisz do mnie Zadzwoń +48 782 00 17 17

© Copyright 2019 - Michał Bachulski Drako | Wykonanie SpaceDEV strony internetowe
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...