Michał Bachulski Drako
Michał Bachulski Drako logo Menu

Zdjęcia ślubne - Sesja ślubna Kraków

zdjęcia ślubne kraków

Fotografia Nowożeńców w plenerze jako niezwykła pamiątka

Gdy emocje po weselu opadną, a zdjęcia ślubne z tego pięknego dnia już czekają na obróbkę, Nowożeńcy spodziewają się jeszcze jednej atrakcji – sesji w plenerze. Kraków idealnie nadaje się na tego typu zdjęcia, dlatego chętnie poprowadzę Młodą Parę po pięknych uliczkach miasta, by uwiecznić Was – Nowożeńców – już na spokojnie, bez stresu i bez gości weselnych. To będzie chwila tylko dla Was. Sprawdźcie, co mogę Wam zaoferować!

Piękna i niepowtarzalna – sesja ślubna w mieście Kraków

Na wykonanie zdjęć w plenerze umawiamy się w dogodnym dla Was terminie. Zazwyczaj nie jest to dzień ślubu, ale na życzenie Młodej Pary sesja ślubna może odbyć się w tym samym dniu – na przykład tuż po pierwszym tańcu. Po ustaleniu terminu Nowożeńcy wybierają również miejsce na zdjęcia – może to być ulubiona kawiarnia w mieście Kraków. Jestem otwarty również na propozycje wyjazdu poza miasto. Wszystko zależne jest od wizji Pary Młodej. Do sesji zdjęciowej Nowożeńcy mogą przygotować akcesoria, które podkreślą charakter fotografii. Bukiet ślubny, element z dekoracji sali taki jak girlanda, napisy przedstawiające imiona Małżonków lub inne gadżety na pewno sprawią, że sesja będzie oryginalna i wyjątkowa.

sesja ślubna kraków

Zdjęcia ślubne w plenerze. Kraków idealnym miastem do sesji

Sesja w plenerze jest wliczona w cenę, którą ustalamy już na samym początku. Jeśli zdjęcia mają być wykonywane na miejscu lub jeśli Młoda Para zapewnia transport podczas wyjazdu poza miasto koszty nie ulegają zmianie.

Para Młoda przygotowuje się do zdjęć plenerowych tak, jak do wesela – strój oraz wygląd muszą być odpowiednie. Makijaż do zdjęć w plenerze może być odrobinę mocniejszy, ponieważ lepiej będzie prezentować się na fotografiach. Wszystko jednak zależy od Nowożeńców – to Wy musicie czuć się pięknie. Jeśli tak będzie, zdjęcia również będą wyjątkowe!

Odpowiada Wam moja propozycja współpracy podczas sesji plenerowej? Skontaktujcie się ze mną i ustalmy szczegóły! Marzycie o sesji ślubnej w Krakowie? Trafiliście idealnie, ponieważ chętnie poprowadzę Was szlakiem najpiękniejszych i najbardziej romantycznych miejsc w tym mieście. Sprawcie sobie wyjątkową pamiątkę na lata!

Napisz do mnie Zadzwoń +48 782 00 17 17

© Copyright 2019 - Michał Bachulski Drako | Wykonanie SpaceDEV strony internetowe
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...