sesja narzeczeńska

Czy pamiętacie moment, w którym zobaczyliście siebie po raz pierwszy? Emocje, które towarzyszyły Wam podczas pierwszych spotkań? Sesja narzeczeńska odtworzy jeszcze raz te chwile i pozwoli Wam przygotować się do tego Najważniejszego Dnia. Jeśli więc jesteście nieśmiali, sesja narzeczeńska pozwoli oswoić Wam się z aparatem. Możecie ją również wykorzystać jako wspaniały prezent dla rodziców.

Dlaczego warto?
Z doświadczenia wiem, że sporo Par z którymi mam przyjemność współpracować nie posiada zbyt dużej ilości wspólnych zdjęć, które są przecież pamiątką na całe życie. Sesja narzeczeńska może odbyć się w dowolnie wybranym przez Was miejscu. Bardzo często zakochani decydują się na jej wykonanie w ważnym dla nich miejscu. Czasami jest to pretekst do szalonej podróży – do Paryża, Wenecji czy Berlina.

Efektem sesji jest starannie wyselekcjonowany zestaw fotografii w wysokiej rozdzielczości oraz 3 komplety płyt ze zdjęciami w eleganckich opakowaniach. Możecie również zamówić albumu lub fotoksiążkę na prezent zawierającą wykonane zdjęcia.

zarezerwuj termin już teraz