pakiety ślubne

Reportaż ślubny Kraków, Zakopane, Nowy Sącz

Cześć! Mam na imię Michał i witam Was w moim zaczarowanym świecie fotografii ślubnej. Miłość unosząca się w powietrzu, łzy wzruszenia i sporo uśmiechow - tymi pięknymi momentami malowane są moje fotografie. Zdjęcia ślubne, które dla Was wykonuję to dla mnie magia chwil...
Styl w jakim fotografuję to reportaż ślubny - naturalny, prawdziwy i bez reżyserii. Jeśli szukacie profesjonalisty, który wykona dla Was zdjęcia ukazujące piękno łączącego Was uczucia to zapraszam dalej do mojego magicznego świata fotografii. Oferta, którą chcę zaprezentować została przygotowana specjalnie dla Was...

Aparat jest moim przyjacielem, jest ze mna kazdego dnia i pozwala mi dokumentować to, co mnie otacza: piękne widoki, wspaniałe chwile, ciekawych ludzi, warte uwagi zdarzenia. Fotografowanie codzienności to trening dla mojej spostrzegawczości i umiejętności kreowaania kadru. Dzięki temu potrafię wychwycić najpiękniejsze momenty w dniu Waszgo ślubu, a także podczas sesji plenerowej. Najcudowniejsze fotografie to te, na których goszczą Wasze szczere uśmiechy, radość i miłość.

Oferta fotografii ślubnej

Oferta fotografii ślubnej jest zawsze indywidualnie dopasowana do Waszych oczekiwań. Zazwyczaj reportaż rozpoczynam od fotografowania przygotowań, kiedy to dokładacie wszelkich starań, aby w tym ważnym dniu wyglądać olśniewająco i móc zaskoczyć swoją Drugą Połowę. Dokumentowanie dnia ślubu najczęściej finalizuję około północy, po sfotografowaniu wszystkich najważniejszych elementów wesela tj. : pierwszego tańca, przemowy, zabawy, krojenia tortu oraz oczepin. Zarówno w trakcie przygotowań, samej ceremonii ślubnej jak i wesela dokumentuje przebieg zdarzeń zwracajac szczególną uwagę na emocje: Wasze i Waszych gości. Ważne są dla mnie detale, które zawsze staram się uchwycić - dzięki temu fotografie są wyjątkowe i niejednokrotnie zaskakują Państwa Młodych.

Sesję plenerową (w dniu ślubu) oraz reportaż ślubny wykonuję w cenie 4 000 zł - jest to pakiet podstawowy. Sesja zdjęciowa z rodzicami, rodzeńtwem, druhnami, swiadkami i Waszymi goscimi to niewątpliwie wspaniała pamiątka. Najczęściej sesja ta wykonywana jest na sali weselnej lub w plenerze (jeśli warunki na to pozwalaja) i trwa do 30 min., tak aby nie zaburzać zabawy weselnej. Każdy ślub i każde wesele są inne, dlatego specjalnie z myślą o Was nie limituje ilości wykonanych fotografii. Para Młoda otrzymuje nawet około 500 zdjęć w formie reportażu ślubnego wraz z sesją plenerową organizowaną w dniu ślubu. Wykonane zdjęcia poddane są selekcji oraz obróbce graficznej. Sposroód przygotowanych fotografii wybietane jest zazwyczaj 60-80 ujęć, które trafia do specjalnie zaprojektowanej dla Was fotoksięgi. To wystarczająca ilość, aby w pełni opowiedzieć Waszą ślubną historię. Fotoksięga ma 30 stron w formacie 30x20cm i jest uzupełnieniem całości reportażu. Wy decydujecie o wyborze okładki spośród dostępnych wzorów.

Pozostałe zdjęcia dostarczane są w formie galerii internetowej oraz na 4 personalizowanych płytach dvd - dla Was i Waszych rodziców. Dodatkowo przygotowuję prezentację multimedialną ze zdjęć wykorzystanych miedzy innymi do fotoksięgi. Wszystkie zdjęcia oddawane są w pełnej rozdzielczości - tj. przygotowane do wydruków (bez logotypów). Całość materiału po obróbce przechowywana jest na dysku twardym. O bezpieczeństwo zapisu Waszych zdjęć dbają macierze dyskowe oraz kopie bezpieczeństwa, które są wykonywane już w trakcie trwania ślubu i wesela. Wykonane fotografie zapisywane są równolegle na dwóch kartach pamięci w formie negatywu cyfrowego - zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo i ogranicza możliwość utraty jakichkolwiek zdjęć.

Fotografuję z wykorzystaniem dwóch aparatów wraz z zestawem jasnych obiektywów, co pozwala na pracę w miejscach, gdzie ilość światła jest znacznie ograniczona. Dodatkowo zawsze posiadam zapasowy aparat jako backup. Do uzyskania efektu tzw. "sceny", stosuję od 4 do 8 lamp błyskowych, które potegują wrażenie trójwymiarowości oraz dynamiki, szczególnie podczas tańca i zabaw weselnych. Podczas sesji i reportazu staram się nie ingerować w przebieg wydarzeń. Nic nie wyglada tak dobrze na fotografii, jak naturalne kadry, Wasze pełne miłości uśmiechy i pozy. Z mojej strony możecie liczyć na swobodną atmosferę współpracy i masę pozytywnej energii. Poznajmy się! Idealnym pomysłem na rozpozęcie naszej współpracy jest wykonanie sesji narzeczeńskiej. Wyjdziemy na wspólny spacer, napijemy się dobrej kawy i porozmawiamy o wszystkim co jest dla Was istotne. A ja? Chętnie podzielę się z Wami moim kilkuletnim doświadczeniem w fotografii ślubnej i doradzę w razie potrzeby. Sesja narzeczeńśka to również możliwość, aby przygotować wspaniałą pamiątkę w postaci fotoksięgi dla rodziców, ktorą otrzymają jako oryginalny prezent od Pary Młodej.

Plener w dniu ślubu

Plener ślubny w dniu ceremonii trwa około 30 minut - czas ten w zupełności wystarczy, aby wykonać portrety ślubne Pary Młodej wraz z gośćmi. Z kolei plener ślubny w innym dniu, pozwala na wybór dowolnej lokalizacji na terenie całego kraju lub za granicą i stwarza niesamowite możliwości . Efektem takiego pleneru jest okolo 100 fotografii, które obejmują zarówno portrety małżonków, jak rownież dynamiczne sceny. Plener to przede wszystkim ukazanie uczucia, jakie Was łączy i spontaniczność chwili. Jeśli moja opowieść o świecie fotografii ślubnej spodobała się Wam i podjęliście decyzje o chęci współpracy to zapraszam do kontaktu - mailowo lub telefonicznie.

Rezerwacja terminu ślubu

Przede wszystkim sprawdzę czy w wybranym przez Was terminie jestem dostępny. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku w wysokosci 30% wybranej oferty. Pozostałe rozliczenie następuje najpóźniej w dniu ślubu. Czas oczekiwania na gotowy materiał to okolo 60 dni. Po około miesiącu otrzymacie slideshow z fotografiami wybranymi do fotoksięgi. Zaprojektowanie fotoksięgi i jej wydruk będą zwieńczeniem efektów naszej współpracy. Przed drukiem projekt fotoksięgi zawsze czeka na akceptację z Waszej strony. Serdecznie dziekuję za poświęcony czas. Myślę, że szczegółowy opis, który dla Was przygotowałem pomógł Wam w podjęciu decyzji o wyborze fotografa ślubnego. Po wiecej informacji dotyczacych mojej pracy zawodowej zapraszam do dzialu "O mnie". W razie pytań zawsze chętnie pomogę, a jeśli zdarzy się, że nie będę mógł zaoferować wolnego terminu to polecę zaufanych kolegów po fachu. Nie czekajcie zatem, terminy szybko znikają, a ja pomimo szczerych chęci nie jestem w stanie pojawić się na kazdym weselu, na ktore jestem przez Was zapraszany

Ślub w stylu rustykalnym, glamour, klasycznym, a może nowoczesnym? Każdy pakiet dostosuję do Waszych potrzeb.

Czas przed ślubem warto wykorzystać na wykonanie niezapomnianej sesji narzeczeńskiej. Możemy stworzyć z niej wspaniały album dla rodziców, ale również potraktować ją jako preludium do ślubu.

Pary najczęściej decydują się na reportaż ślubny, ponieważ to właśnie on w pełni oddaje klimat i atmosferę przygotowań ślubnych – opowiada spójną historię od początku do końca. Wszystkie fotografie poddawane są edycji koloru, kontrastu i nasycenia. Całość opakowuję w indywidualnie zaprojektowane pudełka z wizerunkiem Młodej Pary. Aby uchwycić każdy istotny moment tego niepowtarzalnego dnia, jestem do Państwa dyspozycji już od przygotowań u fryzjera i wizażystki, aż do końca, czyli do tak zwanych oczepin.

Istotnym elementem jest również plener ślubny, który jest zwieńczeniem całej uroczystości. Możemy go wykonać w dowolnym momencie – kilka dni później lub od razu po ślubie.

Dodatki do oferta ślubna

napisz do mnie