Cennik - Fotograf ślubny - Kraków

Poznaj wycenę fotografii ślubnej

Do każdej Pary Młodej podchodzę indywidualnie. Jako profesjonalny fotograf ślubny uważnie wsłuchuję się w Wasze oczekiwania i odnosząc się do nich, przygotowuję cennik dopasowany do Waszych potrzeb. Działam na terenie miasta Kraków, ale również jestem gotowy dojechać w okolice, a nawet w inne miejsce w Polsce – w takiej sytuacji cena jest zależna od ewentualnej odległości.

Podobają Wam się moje zdjęcia i chcielibyście choć orientacyjnie poznać wycenę? Jako punkt odniesienia przedstawiam cennik podstawowy dla Młodych Par, które planują się pobrać. Jako profesjonalny fotograf wykonuję reportaże ślubne – zdjęcia z przygotowań, ceremonii, zabawy weselnej do około 1 w nocy – oraz plener ślubny.

fotograf ślubny kraków cennik
cennik fotograf ślubny kraków

Fotograf ślubny - cennik podstawowy dla Par z miasta Kraków

Pakiet podstawowy wynosi 3 000 zł i zawiera: reportaż ślubny oraz plener w dniu ślubu, który trwa około 30 minut. W tym czasie wykonuję portrety Państwa Młodych oraz ma miejsce sesja z członkami najbliższej rodziny. Plener odbywa się podczas zabawy weselnej, a miejsce jest uzależnione od sytuacji, pogody i możliwości Państwa Młodych. Zazwyczaj jest to polana lub ustronne, miłe miejsce przy sali weselnej.

Dlaczego wybrać fotografa ślubnego z Krakowa? Poznaj jego cennik!

Jako fotograf ślubny z wieloletnim doświadczeniem, staram się być bardzo elastyczny. Jeśli przesłany cennik jest dla Ciebie nieodpowiedni lub ślub odbywa się w innym mieście niż Kraków i chcesz poznać dokładne koszty dojazdu – napisz do mnie! Na pewno podczas rozmowy będziemy w stanie wypracować porozumienie, na bazie którego rozpoczniemy owocną współpracę!

napisz do mnie