o mnie

Fotografuję od kilkunastu lal. Najważniejsze w niej są dla mnie jakość i indywidualne podejście do klienta. Jeżeli marzycie o zdjęciach w Neapolu, Pradze a może romantycznym Paryżu pomogę w zrealizowaniu takiej sesji. Zawsze chcieliście być sfotografowani o północy nad brzegiem Bałtyku? Nie ma najmniejszego problemu. Najważniejsze są dla mnie wyzwania, dzięki którym wciąż udoskonalam swój warsztat oraz zaplecze sprzętowe, które później wykorzystuję w pracy. W końcu sky is the limit.

W pracy zwracam uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół, który sprawi że jedno ujęcie stanie się magiczne. Dbam o odpowiednie tło, światło, odpowiednią charakteryzację, a przy procesie obróbki o elementy graficzne.

Moje nazwisko widnieje w międzynarodowej bazie najlepszych fotografów ślubnych – Zrzeszeniu Profesjonalnych Fotografów Ślubnych. Moje zdjęcia można było zobaczyć na włoskich wystawach w 2013 roku – w Pizie na Festival Nazionale della Culture.

W 2016r miałem przyjemność współpracować z Miss World Poland 2016 jako fotograf na szczeblu wojewódzkim oraz wykonywać sesje z Miss World Poland Kają Klimkiewicz.

Publikowałem w takich magazynach i portalach jak Świat Kobiety, Gazeta Krakowska, Les Echos de Pologne, Kurier Nowotarski, Podhale24, MałopolskaOnline czy PARA Fashion - Biuro Miss Polonia.

Dwukrotnie już zostałem wyróżniony przez blog ślubny ZankYou jako najlepszy fotograf ślubny na Podhalu.

wystawy

  • XXIII Prezentacje Nowotarskie w Galerii BWA "Jatki" 2014 r.
  • Festival Nazionale delle Culture 2013 "DONNE, CULTURE E RELIGIONI" Piza Włochy 24.05-03.06.2013 r.

publikacje

Świat Kobiety, PLN Design, DomoSfera, Tygodnik Podhalański, Gazeta Krakowska, Les Echos de Pologne, Kurier Nowotarski, Podhale24, Gorce24, Chrzanowski24, MałopolskaOnline, Akademia KasperskyLab, Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, Senator Stanisław Hodorowicz, Zespół Szkół nr 1 w Nowym Targu, PARA Fashion - Biuro Miss Polonia, Miss World Poland.

napisz do mnie