Fotograf na wesele Nowy Targ – Podhale

Historia miłości w dniu ślubu Eweliny i Mateusza. Wpatrzonych w siebie i okazujących sobie niesamowitą czułość. Dzień standardowo rozpoczęliśmy od przygotowań z Eweliną w salonie make up Magdy Brzostowskiej – specjalistki w make up ślubnym. Wyjątkowe wnętrze jej salonu pełne barw pozwala na wykonanie wyjątkowych ujęć.

Warto wspomnieć że wesele odbywało się na Podhalu a dokładniej w Nowym Targu więc nie mogło obyć się bez elementów związanych z folklorem. Podczas przygotowań w domu Ewelinie pomagały koleżanki ubrane w tradycyjne stroje góralskie.

Mateusz fan motoryzacji, specjalista od wysokich napięć od samego początku emanował pozytywną energią zarażając nią wszystkich wokoło.
W domu nie obyło się bez żartów i wielu uśmiechów. Odrestaurowanym Trabantem ruszył do domu wybranki swojego serca.

Fotograf na wesele Nowy Targ już oczekiwał przed domem Eweliny aby zatrzymać w kadrze te wyjątkowe momenty towarzyszące spotkaniu Młodych na chwilę przed błogosławieństwem przez rodziców. Wspólnie ruszyliśmy do pobliskiego kościoła św. Katarzyny w Nowym Targu.

Pogoda dopisywała, uśmiechy udzielały się zgromadzonym a wpadające światło do kościoła tworzyło niesamowity klimat. Młodzi wpatrzeni w siebie złożyli sobie przysięgę małżeńską w obecności zaprzyjaźnionego Księdza który wygłosił bardzo osobiste kazanie dla zgromadzonych. Uroczyste wyjście z kościoła i możemy udać się na salę weselną w Klikuszowej na zabawę.

Szaleństwa taneczne nie miały końca. Goście bawili się wyśmienicie przy muzyce góralskiej jak i nowoczesnych utworach. Parkiet pękał w szwach – mało kto decydował się na pozostanie przy stoliku.

Mini plener w dniu ślubu z drużyną to wspaniała pamiątka dla Pary Młodej. Szczególnie fotograf na wesele Nowy Targ dba o wykonanie zdjęć grupowych. Nie zabraknie oczywiście fotografii ślubnych Podhale z samą Parą Młodą i wyjątkowym środkiem lokomocji – Trabantem.

Plener w innym dniu odbył się w Zakopanem. Zdecydowaliśmy się mimo niskiej temperatury na miejsce z widokiem na Tatry, które w tym dniu ukryły się za mgłą, która podkreślała promienie zachodzącego słońca. Fotograf na wesele Nowy Targ Podhale zaprasza do obejrzenia reportażu ślubnego.

fotograf-na-wesele-nowy-targ-01 fotograf-na-wesele-nowy-targ-02 fotograf-na-wesele-nowy-targ-03 fotograf-na-wesele-nowy-targ-04 fotograf-na-wesele-nowy-targ-05 fotograf-na-wesele-nowy-targ-06 fotograf-na-wesele-nowy-targ-07 fotograf-na-wesele-nowy-targ-08 fotograf-na-wesele-nowy-targ-09 fotograf-na-wesele-nowy-targ-10 fotograf-na-wesele-nowy-targ-11 fotograf-na-wesele-nowy-targ-12 fotograf-na-wesele-nowy-targ-13 fotograf-na-wesele-nowy-targ-14 fotograf-na-wesele-nowy-targ-15 fotograf-na-wesele-nowy-targ-16 fotograf-na-wesele-nowy-targ-17 fotograf-na-wesele-nowy-targ-18 fotograf-na-wesele-nowy-targ-19 fotograf-na-wesele-nowy-targ-20 fotograf-na-wesele-nowy-targ-21 fotograf-na-wesele-nowy-targ-22 fotograf-na-wesele-nowy-targ-23 fotograf-na-wesele-nowy-targ-24 fotograf-na-wesele-nowy-targ-25 fotograf-na-wesele-nowy-targ-26 fotograf-na-wesele-nowy-targ-27 fotograf-na-wesele-nowy-targ-28 fotograf-na-wesele-nowy-targ-29 fotograf-na-wesele-nowy-targ-30 fotograf-na-wesele-nowy-targ-31 fotograf-na-wesele-nowy-targ-32 fotograf-na-wesele-nowy-targ-33 fotograf-na-wesele-nowy-targ-34 fotograf-na-wesele-nowy-targ-35 fotograf-na-wesele-nowy-targ-36 fotograf-na-wesele-nowy-targ-37 fotograf-na-wesele-nowy-targ-38 fotograf-na-wesele-nowy-targ-39 fotograf-na-wesele-nowy-targ-40 fotograf-na-wesele-nowy-targ-41 fotograf-na-wesele-nowy-targ-42 fotograf-na-wesele-nowy-targ-43 fotograf-na-wesele-nowy-targ-44 fotograf-na-wesele-nowy-targ-45 fotograf-na-wesele-nowy-targ-46 fotograf-na-wesele-nowy-targ-47 fotograf-na-wesele-nowy-targ-48 fotograf-na-wesele-nowy-targ-49 fotograf-na-wesele-nowy-targ-50 fotograf-na-wesele-nowy-targ-51 fotograf-na-wesele-nowy-targ-52 fotograf-na-wesele-nowy-targ-53 fotograf-na-wesele-nowy-targ-54 fotograf-na-wesele-nowy-targ-55 fotograf-na-wesele-nowy-targ-56 fotograf-na-wesele-nowy-targ-57