Fotograf na wesele Nowy Targ

Poszukiwanie fotografa na wesele to niełatwa sprawa. Na rynku działa wiele zakładów fotograficznych i profesjonalnych fotografów ślubnych działających na terenie całej Polski. Co jest ważne podczas podejmowania decyzji kto będzie fotografował Państwa ślub i wesele? Przede wszystkim istotny jest styl pracy fotografa.fotograf-na-wesele-nowy-targ-32W tym wyjątkowym dla Pary Młodej dniu nie ma miejsca na niepotrzebny stres.  Z doświadczenia wiem, że Pary Młode chętnie oglądają pełne reportaże weselne – na nich mogą zobaczyć całokształt pracy fotografa podczas zabawy weselnej oraz na plenerze ślubnym w innym dniu. Jako fotograf na wesele Nowy Targ zapraszam na niezobowiązujące spotkanie podczas, którego będę miał możliwość przedstawienia kilku moich reportaży weselnych wykonanych nie tylko w Nowym Targu ale również w Zakopane, Rabka Zdrój, Jabłonka, Czarny Dunajec oraz w Krakowie.

fotograf-na-wesele-nowy-targ-1  Czytaj dalej

Ślub za granicą || Fotograf ślubny Włochy – Neapol

Gorące słońce w Neapolu pozwoliło poczuć klimat wyjątkowego włoskiego wesela. Piękno przyrody, przestronne wnętrza i włoski temperament pozwoliły na wykonanie wielu zapierających dech w piersi kadrów. Oto mała namiastka reportażu ślubnego prosto ze słonecznych Włoch.

weddin-detail-italy wesele-we-wloszech

Fotografia ślubna z drona…

Koniec sezonu 2014 a już pojawiają się nowości na rok 2015. 
Jedna z nich to możliwość wykonywania plenerowych zdjęć ślubnych z lotu ptaka często nazywanego dronem. Możliwość wzbicia się w powietrze pozwala wykonywać zdjęcia ślubne z zupełnie innej perspektywy. Zdjęcie grupowe pod Kościołem lub przed salą weselną ?? Dla mnie nie stanowi to problemu. Kilka chwil i UAV jest gotowy do startu.
Wykonywanie tego typu zdjęć wymaga posiadania kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego UAVO wydawanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Otrzymanie uprawnień poprzedzone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym.

 

fotografia-slubna-z-lotu-ptaka-dron-uav

Plener ślubny nad morzem…

Efekty sesji ślubnej z góralami nad morzem … Niemożliwe staje się możliwe…
Plener z Bernadettą i Tadeuszem zaliczam do jednych z bardziej szalonych pomysłów na realizację pleneru ślubnego. Dla fotografa ślubnego dystans nie stanowi problemu. Z Podhala nad Morze Bałtyckie a dokładniej do Kołobrzegu ?? Dlaczego nie – a efekty plenerowej sesji zdjęciowej poniżej…

zachod-slonca-nad-morzem-fotograf-slubnyatrakcyjny-plener-nad-morzem fotograf-slubny-kolobrzeg fotografia-slubna-nad-morzem gorale-nad-morzem para-mloda-nad-morzem plener-nad-morzem plener-o-wschodzie-slonca-nad-morzem

Mini plener || fotograf ślubny Nowy Targ

Plenery, plenery, śluby i świetna zabawa tak właśnie wygląda środek okresu wakacyjnego. Dla fotografa ślubnego to okres wytężonej pracy
nie tylko w plenerze i podczas ślubu ale również przez cały tydzień podczas edycji i retuszu zdjęć. Oto kadr z ostatniego mini pleneru ślubnego.

Już niebawem wyjątkowe zdjęcia z pleneru nad Morzem Bałtyckim w Kołobrzegu. Zapraszam do śledzenia bloga.

fotograf-slubny-nowy-targ

Konkurs Miss Polonia Małopolska 2014 – sesja zdjęciowa finalistek

Po raz kolejny miałem możliwość współpracy z Biurem Miss Polonia. Przed moim obiektywem stanęło 18 finalistek Miss Polonia Małopolski 2014. Sesja zdjęciowa odbyła się we wnętrzach Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopane. Sesję współtworzyli : Klinika La Perla, firma Ryłko, salon fryzjerski Bizare.

miss-malopolska-bachulski-16 copy Czytaj dalej